Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2014/2015

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

1. Konrad Rusnarczyk kl. II/4 - fortepian, uczeń p. Eweliny Szary - I miejsce w III kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

2. Franciszek Nicpoński kl. II/6 - fortepian, uczeń p. Eweliny Szary - III miejsce  w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

3. Mirosław Zając kl. V/6 - fortepian, uczeń p. Marii Górki - III miejsce w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

4. Wiktoria Golonka kl. I/6 - fortepian, uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

5. Paweł Ogorzały kl. I/6 - fortepian, uczeń p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

6. Julia Pituch kl. I/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

7. Jakub Lelek kl. III/4 - fortepian, uczeń p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

8. Kacper Nowak kl. II/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

9. Konrad Marczyk kl. I/4 - skrzypce, uczeń p. Krzysztofa Michalika - III miejsce w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,

10. Wiktoria Maślanka kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce w III kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

11. Jan Kulig kl. VI/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - III miejsce w IV kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

12. Julia Kulig kl. I/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

13. Antoni Lelek kl. II/4 -  skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

14. Alicja Rej kl. II/4 - skrzypce, uczennica p. S. Dudki - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

15. Oliwia Zielińska kl. I/4 - skrzypce,  uczennica p. K. Michalika - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

16. Aniela Kulig kl. V/6 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - I miejsce w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

17. Olaf Olchawa kl. IV/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w II kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

18. Michał Jankowski kl. II/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w III kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

19. Patryk Zbozień kl. III/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w IV kat. wiekowej w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

20. Paulina Marczyk kl. II/4 - klarnet, uczennica  p. Józefa  Witolda Buszka - wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

21. Maksymilian Wójtowicz kl. IV/6 - klarnet, uczeń p. Józefa Witolda Buszka - wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

22. Dorota Król kl. VI/6 - trąbka, uczennica p. Piotra Biela - III miejsce w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

23. Krzysztof Kulig kl. II/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

24. Marcin Wójtowicz kl. II/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - wyróżnienie w XX Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków-Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz,16.04.2015 r.,

25. Kacper Nowak kl. II/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce w XXXIII Konkursie Muzyki, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych „Druzbacka”, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu,   14-17.05.2015 r.,

26. Wiktoria Maślanka kl. IV/6 - skrzypce,  uczennica  p. Stanisława DudkiIII miejsce w XXXIII Konkursie Muzyki, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych „Druzbacka”, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu,  14-17.05.2015 r.,

27. Alicja Rej kl. II/4  - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce w XXXIII Konkursie Muzyki, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych „Druzbacka”, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, 14-17.05.2015 r.

28. Michał Jankowski kl. II/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego na VI Spotkaniach Gitarowych Popularyzujących Twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM Gorlice, 22.05.2015 r.

                                                                          

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

1. Konkurs plastyczny „Święty Mikołaj”,  08.12.2014 r. :

  1. Wiktoria Golonka kl. I/6 - nagroda specjalna
  2. Jakub Kulig kl. I/6 - nagroda specjalna
  3. Julia Kulig kl. I/6 - nagroda specjalna
  4. Julia Dudek kl. III/6 - nagroda specjalna
  5. Julia Pituch kl. I/6 - nagroda specjalna  
  6. Wiktoria Kuziel kl. I/4 - nagroda specjalna
  7. Anna Sztafa kl. I/6 - nagroda
  8. Franciszek Nicpoński kl. II/6 - nagroda
  9. Aleksandra Kuziel kl. II/6 -  nagroda

2. Konkurs  skrzypcowy na wykonanie kolęd  „Za kotarą”, 11.12.2014 r.:

  1. Julia Kulig kl. I/6 - skrzypce, uczennica Stanisława Dudki - I nagroda 
  2. Katarzyna Policht  kl. II/4 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - I nagroda
  3. Oliwia Zielińska kl. I/4 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - I nagroda                
  4. Alicja Rej kl. II/4 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda 
  5. Kacper Nowak kl. II/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - I nagroda  
  6. Wiktoria Maślanka kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
  7. Jakub Kulig kl. I/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - I nagroda
  8. Wiktoria Kuziel kl. I/4 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie
  9. Oliwia Kurzeja kl. I/6 - skrzypce, uczennica p. K. Michalika  - wyróżnienie                       
  10. Klaudia Źrołka kl. II/4 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie  
  11. Weronika Polakiewicz kl. I/6 - skrzypce, uczennica p Stanisława Dudki - wyróżnienie 
  12. Łucja Matyaszek kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki  - wyróżnienie                  
  13. Konrad Marczyk kl. I/4-skrzypce, uczeń p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie
  14. Antoni Lelek kl. II/4-skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  15. Julia Kulig kl. I/6-skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  16. Magdalena Lorczyk kl. III/6-skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  17. Martyna Kalisz kl. IV/6-skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  18. Kacper Chlipała kl. I/6-skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  19. Gabriela Zapała kl. I/4-skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie

3. Konkurs wiedzy o tańcach polskich, 07.05.2015 r.:

Audycja muzyczne:

  1. Karol Waligóra kl. VI/6 - I miejsce 
  2. Justyna Janik kl. VI/6 - II miejsce
  3. Jan Kulig kl. VI/6 - III miejsce 

Kształcenie słuchu:

  1. Jan Brzeziński kl. III/4 - I miejsce
  2. Kacper Romanek kl. VI/6 - II miejsce
  3. Jan Kulig kl. VI/6 - III miejsce

4. I Konkurs Twórczości Artystycznej, 11.06.2015 r.:

Kompozycja:

  1. Daniel Żelasko kl. VI/4 - Grand Prix
  2. Damian Lompart  kl. III/4 - I miejsce

Piosenka - I kategoria wiekowa:

  1. Jakub Kulig  kl. I/6 - I miejsce 
  2. Oliwia Kurzeja kl. I/6 - II miejsce 

Piosenka - II kategoria wiekowa:

  1. Julia Dobrowolska  kl. III/6 - Grand Prix 
  2. Amelia Wokacz  kl. IV/6 - II miejsce 

Piosenka - III kategoria wiekowa:

  1. Gabriela Zapała kl. I/4 - I miejsce 

Recytacja wiersza - I kategoria wiekowa:

  1. Maciej Stawiarski  kl. II/6 - wyróżnienie

Recytacja wiersza - II kategoria wiekowa:

  1. Zofia Kulig  kl. I/4 - wyróżnienie 
  2. Julia Litwińska kl. I/4 - Grand Prix 

Taniec - I kategoria wiekowa:

  1. Weronika Polakiewicz kl. I/6 - I miejsce

Taniec - II kategoria wiekowa:

  1. Amelia Wokacz kl. VI/6 - I miejsce 
  2. Julia Litwińska kl. I/4 - II miejsce 

Praca plastyczna - I kategoria wiekowa:

  1. Julia Kulig kl. I/6 - I miejsce
  2. Julia Pituch kl. I/6 - I miejsce 
  3. Anna Sztafa kl. I/6 - II miejsce
  4. Szymon Malinowski kl. I/6 - II miejsce 
  5. Franciszek Nicpoński  kl. II/6 - III miejsce 
  6. Wiktoria Golonka kl. I/6 - III miejsce
  7. Oliwia Kurzeja  kl. I/6 - III miejsce 

Praca plastyczna - II kategoria wiekowa:

  1. Martyna Kalisz kl. IV/6 - wyróżnienie

Praca plastyczna - III kategoria wiekowa:

  1. Anna Bodziony kl. I/4 - I miejsce  
  2. Mirosław Zając  kl. V/6 - II miejsce 
  3. Wiktoria Kuziel kl. I/4 - II miejsce 
  4. Aniela Kulig kl. V/6 - III miejsce 
  5. Emilia Garwol  kl. I/4 - III miejsce 
  6. Gabriela Zapała kl. I/4 - wyróżnienie 

Praca plastyczna - IV kategoria wiekowa:

  1. Justyna Janik  kl. IV/4 - I miejsce 
  2. Magdalena Stawiarska kl. IV/4 - II miejsce 

 

                               

 

 

11240