Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2016/2017

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH  POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

  1. Paweł Hasior kl. II/4 - fortepian, uczeń p. Zbigniewa Szewczyka - II miejsce w II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz,27-28.03.2017 r.,
  2. Michał Jankowski kl. IV/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  3. Konrad Rusnarczyk kl. IV/4 - fortepian, uczeń p. Eweliny Szary - III miejsce w IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  4. Julia Pituch kl. III/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  5. Julia Kulig kl. III/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie w II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  6. Konrad Marczyk kl. III/4 - skrzypce, uczeń p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  7. Mikołaj Śliwa kl. III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w I i II kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  8. Magdalena Leksa kl. I/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  9. Olaf Olchawa kl. VI/6- gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w III i IV kat. wiekowej w XXII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka - „Sokół” Stary Sącz, 27-28.03.2017 r.,
  10. Zespół Big Band pod kierownictwem p. Georga Weissa ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Starym Sączu - I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz, 24.04.2017 r.,
  11. Szymon Malinowski kl.III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
  12. Mikołaj Śliwa kl.III/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
  13. Madgalena Leksa kl.I/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - dyplom w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
  14. Emilia Garwol  kl.III/4 - gitara, uczennica p. Paliny Rybskiej - dyplom  w randze medalu srebrnego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
  15. Klaudia Owsianka kl.IV/4 - gitara, uczennica p. Pauliny  Rybskiej - dyplom w randze medalu brązowego w VIII Spotkaniach Gitarowych popularyzujących twórczość Mirosława Drożdżowskiego, PSM I st. Gorlice, 12.05.2017 r.,
  16. Kacper Nowak kl. IV/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce w 35 Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA, Gminny Ośrodek Kultury w Podegrodziu, 11 - 14.05.2017 r.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017   

1. Konkurs plastyczny pt.   „Szopka Betlejemska”,  13.12.2016 r. :

I miejsce:  

  1. Job Justyna  kl. II/6 
  2. Łęczycka Olga kl. II/6
  3. Szajewski Karol  kl. I/4

II miejsce:

  1. Gromala Zofia  kl. II/6 
  2. Ogorzały Paweł kl. III/6 
  3. Śliwa Mikołaj  kl.III/6 

III miejsce:

  1. Golonka Wiktoria kl. III/6 
  2. Kopycińska Julia kl. II/4 

Wyróżnienie:

  1. Iwan Kinga  kl. II/6 
  2. Sztafa Anna kl. III/6 
  3. Hasior Mateusz kl. I/4
  4. Hasior Paweł kl. II/4 

2.  Konkurs  skrzypcowy na wykonanie kolęd  „ Za kotarą”, 14.01.2017 r.:

I kategoria wiekowa:

  1. Laura Dobrowolska kl. I/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - I nagroda
  2. Karolina Firlej kl. I/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika  - II nagroda          
  3. Filip Sapalski kl. I/6 -  uczeń p. Szymona Biela - III nagroda

II kategoria wiekowa:  

  1. Olga Łęczycka kl. II/6 - uczennica p. Szymona Biela - I nagroda
  2. Karolina Lach kl. I.4 - uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
  3. Kinga Iwan kl. II/6  - uczennica p. Stanisława Dudki - II nagroda
  4. Emil Kłak  kl. II/6  - uczeń p. Szymona Biela - II nagroda
  5. Anna Ptaśnik kl. I/4 - uczennica p. Szymona Biela - II nagroda
  6. Job Justyna kl. II/6 - uczennica p. Stansława Dudki - wyróżnienie
  7. Urszula Bartkowska kl. I/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie                              

III kategoria wiekowa:

  1. Julia Kulig  kl. III/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - I nagroda
  2. Julia Kopycińska kl. II/4  - uczennica p. Szymona Biela  - II nagroda                          
  3. Jan Długosz kl. III/6  - uczeń p. Szymona Biela - III nagroda
  4. Weronika Polakiewicz kl. III/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  5. Kacper Chlipała kl. III/6 -  uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie

IV kategoria wiekowa:

  1. Anna Bodziony kl.III/4 -  uczennica p. Szymona Biela - I nagroda                          
  2. Konrad Marczyk  kl.III/4 -  uczeń p. Krzysztofa Michalika - II nagroda                       

V kategoria wiekowa:

  1. Alicja Rej  kl. IV/4 - uczennica p. Stanisława Dudki   - I nagroda
  2. Martyna Kalisz kl. VI/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - II nagroda
  3. Antoni Lelek kl. IV/4 - uczeń p. Stanisława Dudki - III nagroda
  4. Magdalena Lorczyk kl. V/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie                     

3.  Konkurs Twórczości Artystycznej, 11.05.2017 r., kino „Sokół”

Plastyka - I kategoria wiekowa:

  1. Malwina Chochorowska kl. II/6 -   I miejsce

Plastyka - II kategoria wiekowa:

  1. Hanna Gurba kl. III/6 -  I miejsce
  2. Szymon Malinowski kl. III/6 II miejsce
  3. Anna Sztafa kl. III/6 -  III miejsce
  4. Franciszek Nicpoński kl. IV/6  - wyróżnienie

Plastyka - III kategoria wiekowa:

  1. Julia Kulig kl. III/6  -  I miejsce
  2. Kinga Iwan kl. III/6 - I miejsce

Plastyka - IV kategoria wiekowa:

  1. Wiktoria Kuziel kl.III/4 -  I miejsce
  2. Martyna Kalisz kl. VI/6  - II miejsce

Aktorstwo - II kategoria wiekowa:

  1. Wiktoria Golonka kl. III/6 - I miejsce

Aktorstwo - III kategoria wiekowa:

  1. Urszula Bartkowska kl. I/4 - I miejsce
  2. Julia Dudek kl. V/6 - I miejsce

Aktorstwo - IV kategoria wiekowa:

  1. Julia Litwińska kl. III/4 I miejsce
  2. Weronika Zakrzewska kl.III/4 I miejsce

Piosenka - I kategoria wiekowa:

  1. Faron Wiktoria kl. I/6 - I miejsce

Piosenka - II kategoria wiekowa:

  1. Hanna Gurba kl. III/6  -  I miejsce
  2. Julia Pituch kl. III/6  -  II miejsce
  3. Anna Sztafa kl. III/6  -  II miejsce
  4. Weronika Polakiewicz kl. III/6 - II miejsce
  5. Jakub Kulig kl. III/6 - I III miejsce
  6. Wiktoria Golonka kl. III/6 -  III miejsce

Piosenka - III kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. II/6 -  I miejsce
  2. Julia Kulig kl. III/6  -  II miejsce
  3. Joanna Faron kl. I/4  - II miejsce

Piosenka - IV kategoria wiekowa:

  1. Julia Wójs kl. I/4  - I miejsce
  2. Karolina Lach kl. I/4  - II miejsce

Taniec - I kategoria wiekowa:

  1. Justyna Job kl. II/6   - I miejsce

Taniec - III kategoria wiekowa:

  1. Julia Dudek kl. V/6  - I miejsce
  2. Anna Ptaśnik kl. I/4  - I miejsce

 

11240