Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2020/2021

Treść


OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

  1. Emilia Nalepa kl. IV/6 – wyróżnienie w XXVI Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 19.03.2021 r.,
  2. Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - III miejsce w XIX Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym „Janko Muzykant”, Sochaczew, 22-25.03.2021 r.,
  3. Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - wyróżnienie w II Ogólnopolskim Jasnogórskim Konkursie Skrzypcowym, Częstochowa, 24-26.03.2021 r.,
  4. Wojciech Lis kl. IV/4 – akordeon, uczeń p. Marka Tumidajewicza - I miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  5. Joanna Wojdyła kl. III/4 – skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki – I miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  6. Piotr Kuchnia kl. IV/4 – trąbka, uczeń p. Piotra Biela –I miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  7. Antonina Tokarska kl. I/6 – fortepian, uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki - II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  8. Emilia Nalepa kl. IV/6 – skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  9. Zuzanna Pasoń kl. III/6 – skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  10.  Dominika Górska kl. II/6 – gitara, uczennica p. Piotra Hnatkiewicza - II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  11.  Mateusz Bołoz kl. IV/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - II miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  12.  Anna Sokołowska kl. I/6 – skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  13.  Gabriela Dominik kl. III/4 – klarnet, uczennica p. Józefa Witolda Buszka - III miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  14.  Julia Frączek kl. II/4 – saksofon, uczennica p. Józefa Witolda Buszka - wyróżnienie w XXVI Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków – Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, Stary Sącz, 23 kwietnia 2021r.,
  15.  Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej – wyróżnienie w III grupie wiekowej w X Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych ,,Na polską nutę”, 27-29.04.2021 r.,
  16.  Mateusz Bołoz kl. IV/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - III miejsce w XII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym WORLD OPEN Online Music Competition - sezon wiosenny 2021 r., Belgrad, Serbia,  01.05.2021 r.,
  17. Emilia Nalepa kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika – I miejsce w kategorii dziecięcej w 38 Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA, 6-8 maja 2021 r., Podegrodzie,
  18.  Joanna Wojdyła kl. III/4, uczennica p. Stanisława Dudki – II miejsce w kategorii dziecięcej w 38 Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych DRUZBACKA, 6-8 maja 2021 r., Podegrodzie,
  19.  Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - II miejsce w IV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Talenty skrzypcowe 2021”, Poznań, 22.05.2021,
  20.  Nadia Kopkowicz kl. IV/6 – fortepian, uczennica p. Eweliny Szary – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Paderewski in Memoriam", Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe Nowy Sącz, 20-24 maja 2021 r.,
  21.  Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - II miejsce w International Viennese Spring Music Competition, Wiedeń-Austria, 30.05.2021,
  22.  Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - II miejsce w IV Ogólnopolskich Igrzyskach Skrzypcowych, Zbąszyn,
  23. Alicja Mordarska kl. V/6 - skrzypce, uczennica p. Patrycji Budziackiej - I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie „Co młodym w duszy gra”, Ruda Śląska, 16.06.2021 r.,
  24.  Piotr Kuchnia kl. IV/4 – trąbka, uczeń p. Piotra Biela – I miejsce w XII Międzynarodowym Konkursie Muzycznym WORLD OPEN Online Music Competition - sezon letni 2021 r., Belgrad, Serbia,  czerwiec 2021 r.

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

  1. Konkurs Plastyczny „ Muzyka Fryderyka Chopina otwiera bramy wyobraźni ” , 23.03.2021 r., nagrody otrzymały:

- Deja Emilia kl. IV/4

- Iwan Kinga kl. VI/6

- Słowik Weronika kl.II/6

  1. Konkurs wokalny  pt. „Piosenki i pieśni patriotyczne w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja”, 19.05.2021 r.,

- GRAND PRIX -  Kinga Iwan kl. VI/6

w kategorii I - dział dziecięcy:

  1. Laura Dobrowolska kl. V/6 - I miejsce, 
  2. Justyna Job kl. VI/6 - I miejsce,
  3. Filip Sapalski kl. V/6 - I miejsce, 
  4. Nadia Kopkowicz kl. IV/6 - II miejsce, 
  5. Emilia Nalepa kl. IV/6 - II miejsce, 
  6. Wiktoria Sajdak kl. IV/6 - III miejsce,
  7. Emilia Woźniak kl. VI/6 - III miejsce.

w kategorii II - dział młodzieżowy:

  1. Joanna Wojdyła kl. III/4 - I miejsce,
  2. Gabriela Radomska kl. III/4 - I miejsce,
  3. Gabriela Brotoń kl. III/4 - II miejsce,
  4. Natalia Porębska kl. IV/4 - III miejsce.

 

 

11240