Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2017/2018

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

  1. Emilia Nalepa kl.I/6 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - I miejsce w XXI Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może”, Szczawa, 21.01.2018 r.,
  2. Kuchnia Piotr kl. I/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - wyróżnienie w X Konfrontacjach Instrumentów Dętych - PSM I i II st. Nowy Targ, 08.03.2018 r.,
  3. Kinga Iwan kl. III/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława  Dudki - II miejsce w XXIII Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 12.04.2018 r.,
  4. Zespół „Cantabile” pod kierownictwem p. Stanisława Dudki -  wyróżnienie w X Powiatowym Konkursie Zespołów Instrumentalnych i Wokalno-Instrumentalnych pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 16.04.2018 r.,
  5. Tokarczyk Anna kl. III/6 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w  I,II kat. wiekowej w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 26.04.2018 r.,
  6. Śliwa Mikołaj kl. IV/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - II miejsce w  III, IV kat. wiekowej w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 26.04.2018 r.,
  7. Garwol Emilia kl. IV/4 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w III,IV kat. wiekowej XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 26.04.2018 r.,
  8. Nalepa Emilia kl. I/6 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie w I kat. wiekowej w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 26.04.2018 r.,
  9. Kulig Julia kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie w III,IV kat. wiekowej w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 26.04.2018 r.,
  10. Hasior Paweł kl. III/4 - fortepian, uczeń p. Zbigniewa Szewczyka - wyróżnienie w III,IV kat. wiekowej w XXIII Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Pławiaka, ,,Sokół" Stary Sącz, 27.04.2018 r.,
  11.  Emilia Nalepa kl. I/6 - skrzypce, uczennica p. Krzysztofa Michalika - II miejsce w Konkursie Instrumentalistów Ludowych „Druzbacka”, Podegrodzie, 20.05.2018 r.,
  12. Nowak Kacper kl. V/6 - skrzypce, uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce  w Konkursie Instrumentalistów Ludowych „Druzbacka”, Podegrodzie, 20.05.2018 r.,
  13. Julia Dudek kl. VI/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce  w Konkursie Instrumentalistów Ludowych „Druzbacka”, Podegrodzie, 20.05.2018 r.,
  14. Julia Kulig kl. IV/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce  w Konkursie Instrumentalistów Ludowych „Druzbacka”, Podegrodzie, 20.05.2018 r.,
  15. Karolina Lach kl. II/4 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce  w Konkursie Instrumentalistów Ludowych „Druzbacka”, Podegrodzie, 20.05.2018 r.,
  16. Zespół wokalny w składzie: Julia Dobrowolska kl. VI/6, Weronika Zakrzewska kl. IV/ 4,  Wiktoria Chełminiak kl. IV/4 i Emilia Garwol kl. IV/4, Julia Litwińska kl. IV/4 pod kierownictwem p. Leszka Moryto - II miejsce, XVII Powiatowy Konkurs Zespołów Wokalnych i Chórów pod patronatem Starosty Powiatowego Marka Pławiaka, „Sokół” Stary Sącz, 22.05.2018 r.,
  17. Karol Szajewski kl. II/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - II miejsce w III Konkursie Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia, Trzciana, 25-27.05.2018 r.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU W KONKURSACH SZKOLNYCH  W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

1. Konkurs Twórczości Artystycznej, 23 maja 2018 r.

Plastyka - I kategoria wiekowa:

  1. Olga Łęczycka kl. III/6 -  I miejsce

Plastyka - II kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. III/6 - I miejsce
  2. Malwina Chochorowska kl. III/6 - I miejsce
  3. Hanna Gurba kl. IV/6 - II miejsce
  4. Szymon Malinowski kl. IV/6 - II miejsce
  5. Franciszek Nicpoński kl. V/6 - II miejsce
  6. Emilia Woźniak kl. III/6 - III miejsce
  7. Emilia Deja kl. II/4 - III miejsce
  8. Julia Dudek kl. VI/6 - III miejsce

Taniec - I kategoria wiekowa:

  1. Justyna Job kl. III/6 - I miejsce

Taniec - II kategoria wiekowa:

  1. Weronika Polakiewicz kl. IV/6 - I miejsce
  2. Julia Pituch kl. IV/6 - II miejsce
  3. Anna Sztafa kl. IV/6 - II miejsce

Piosenka - I kategoria wiekowa:

  1. Justyna Job kl. III/6 -  I miejsce

Piosenka - II kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. III/6 - I miejsce
  2. Weronika Polakiewicz kl. IV/6 - II miejsce
  3. Wiktoria Golonka kl. IV/6 - III miejsce

Piosenka - III kategoria wiekowa:

  1. Karolina Lach kl. II/4 - I miejsce
  2. Julia Wójs kl. II/4 -  I miejsce
  3. Anna Ptaśnik kl. III/6 - II miejsce

Recytacja - II kategoria wiekowa:

  1. Julia Dudek kl. VI/6 - I miejsce
  2. Wiktoria Golonka kl. IV/6 - II miejsce

Recytacja - III kategoria wiekowa:

  1. Urszula Bartkowska kl. II/4 - I miejsce

2. Konkursu  czytania a vista uczniów klasy fortepianu, 06 lutego 2018 r.

  1. Paweł Hasior kl. III/4 - uczeń pana Zbigniewa Szewczyka  - I miejsce
  2. Oskar Polakiewicz kl. II/6 - uczeń pana Zbigniewa Szewczyka - II miejsce
  3. Julia Pituch kl. IV/6 - uczennica pani Eweliny Szary - III miejsce
11238