Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2018/2019

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  1. Julia Pituch kl.V/VI - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym pod honorowym patronatem Burmistrza Libiąża Jacka Latko, Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia w Libiążu,13.01.2019 r.,
  2. Franciszek Nicpoński kl.VI/6 - fortepian, uczeń p. Eweliny Szary - wyróżnienie w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym pod honorowym patronatem Burmistrza Libiąża Jacka Latko, Prywatna Szkoła Muzyczna I stopnia w Libiążu,13.01.2019 r.,
  3. Kinga Iwan kl. IV/6 - wokal, uczennica p. Renaty Jonakowskiej-Olszowskiej - III miejsce w XXIV Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, „Sokół" Stary Sącz, 04.04.2019 r.,
  4. Karol Szajewski kl. III/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - I miejsce w II,III,IV kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, ,,Sokół" Stary Sącz, 29.04.2019 r.,
  5. Karol Kuchnia kl. I/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - II miejsce w II,III,IV kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, ,,Sokół" Stary Sącz, 29.04.2019 r.,
  6. Anna Tokarczyk kl. IV/6 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - III miejsce w I,II kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, ,,Sokół" Stary Sącz, 29.04.2019 r.,
  7. Olga Tokarczyk kl. II/6 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie w I,II kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, ,,Sokół" Stary Sącz, 29.04.2019 r.,
  8. Gabriela Dominik kl. I/4 - klarnet, uczennica p. Józefa Witolda Buszka - III miejsce w I,II,III,IV kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, ,,Sokół" Stary Sącz, 30.04.2019 r.,
  9.  Krystian Babik kl. IV/4 - klarnet, uczeń p. Józefa Witolda Buszka - wyróżnienie w I,II,III,IV kat. wiekowej w XXIV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, „Sokół" Stary Sącz, 30.04.2019 r.,
  10. Kinga Iwan kl. IV/6 - wokal, uczennica p. Renaty Jonakowskiej-Olszowskiej - I miejsce w II Międzyszkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego w kategorii muzyka - grupa wiekowa od kl. V-VIII  szkoły podstawowe, Szkoła Podstawowa w Piorunce, 06.05.2019 r.,
  11. Jan Długosz kl. V/6 - skrzypce, uczeń p. Szymona Biela - II miejsce w kat. dzieciecej w 37. Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych „Druzbacka", GOK Podegrodzie,9-12 maja 2019 r.,
  12. Krystian Babik  kl. V/6 - klarnet, uczeń p. Józefa Witolda Buszka - wyróżnienie w kat. młodzieżowej w 37. Konkursie Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych „Druzbacka",  GOK Podegrodzie,9-12 maja 2019 r.,
  13. Zofia Tokarska kl. II/4 - gitara, uczennica p. Pauliny Rybskiej - dyplom srebrny w X Spotkaniach Gitarowych, ZPSM Gorlice.
  14. Zespół wokalny w składzie:                                                                                                                        Urszula Bartkowska kl. III/4, Kinga Iwan kl. IV/6, Julia Kopycińska kl. IV/4, Julia Kulig kl. V/6, Karolina  Lach kl.III/4, Anna Ptaśnik kl. III/4, Julia Wójs kl. III/4 pod kierownictwem p. Leszka Moryto - II miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Zespołów Wokalnych i Chórów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, "Sokół" Stary Sącz.

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

1. Konkurs Twórczości Artystycznej, 25 kwietnia 2019 r.

Plastyka - I kategoria wiekowa:

  1. Olga Tokarczyk kl. II/6 - I miejsce
  2. Julia Trzajna kl. I/6 -  I miejsce
  3. Julia Chorążewski kl. I/6 - II miejsce
  4. Zuzanna Pasoń kl. I/6 - II miejsce
  5. Kacper Jabłoński kl. I/6 - III miejsce

Plastyka - II kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. IV/6 - I miejsce
  2. Jakub Kulig kl. V/6 - II miejsce
  3. Malwina Chochorowska kl. IV/6  - II miejsce
  4. Hanna Gurba kl. V/6 - II miejsce
  5. Joanna Wojdyła kl. I/4-  II miejsce
  6. Golonka Wiktoria kl. V/6 - II miejsce
  7. Gabriela Radomska kl. I/4- III miejsce
  8. Julia Pituch kl. V/6 - III miejsce
  9. Anna Tokarczyk kl. IV/6 -  III miejsce
  10. Franciszek Nicpoński kl. VI/6 - III miejsce

Plastyka - III kategoria wiekowa:

  1. Zofia Berowska kl. II/4 - I miejsce
  2. Emilia Deja kl. II/4 - II miejsce

Piosenka - I kategoria wiekowa:

  1. Julia Trzajna kl. I/6 - I miejsce
  2. Antonina Sowińska kl. I/6 - II miejsce
  3. Wiktoria Sajdak kl. II/6 - II miejsce
  4. Emilia Nalepa kl. II/6 - II miejsce
  5. Julia Chorążewski kl. I/6 - III miejsce
  6. Maja Szczęsna kl. I/6 - III miejsce

Piosenka - II kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. IV/6 - I miejsce
  2. Weronika Polakiewicz kl. V/6 - I miejsce
  3. Joanna Wojdyła kl. I/4  - II miejsce
  4. Emilia Nalepa kl. II/6 - II miejsce
  5. Hanna Gurba kl. V/6 - III miejsce
  6. Anna Tokarczyk kl. IV/6 -  III miejsce

Piosenka - III kategoria wiekowa:

  1. Julia Kulig kl. V/6 - I miejsce

Recytacja - I kategoria wiekowa:

  1. Olga Tokarczyk kl. I/6 - I miejsce

Recytacja - II kategoria wiekowa:

  1. Kinga Iwan kl. IV/6 - I miejsce

Recytacja - III kategoria wiekowa:

  1. Anna Ptaśnik kl. II/4 - I miejsce

2. Konkurs Plastyczny z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

I kategoria wiekowa pt. „Kolory niepodległości"

  1. Franciszek Długosz kl. I/6 - I miejsce
  2. Julia Chorążewski kl. I/6 - II miejsce
  3. Olga Łęczycka  kl. IV/6 - II miejsce
  4. Emilia Nalepa  kl. II/6 - II miejsce
  5. Oskar Polakiewicz  kl. III/6 - III miejsce
  6. Antonina Sowińska  kl. I/6 - III miejsce
  7.  Justyna Job  kl. IV/6 - wyróżnienie
  8. Alicja Marczyk  kl. III/6 - wyróżnienie
  9. Julia Trzajna  kl. I/6 -  wyróżnienie
  10. Joanna Wojdyła kl. I/4 - wyróżnienie

II kategoria wiekowa pt.  „Opowiem Ci o mojej Ojczyźnie"

  1. Hanna Gurba  kl. V/6 -  I miejsce 
  2. Kinga Iwan  kl. IV/6 -  I miejsce
  3. Szymon Malinowski  kl. V/6 - I miejsce 
  4. Jan Długosz  kl. V/6 - II miejsce 
  5. Emilia Deja  kl. II/4 -  II miejsce 
  6. Julia Pituch  kl. V/6 - II miejsce 
  7. Aleksandra Chełminiak  kl.VI/6 - III miejsce 
  8. Wiktoria Sajdak  kl. II/6 - III miejsce
  9.  Mikołaj Śliwa  kl. V/6 - III miejsce 
  10. Julia Kulig  kl. V/6 - wyróżnienie
  11.  Anna Sztafa  kl. V/6 - wyróżnienie 
  12. Malwina Chochorowska  kl. IV/6 - wyróżnienie 

III kategoria wiekowa pt.  „Opowiem Ci o mojej Ojczyźnie"

  1. Anna Ptaśnik  kl. III/4 -  I miejsce
  2. Michał Gumulak  kl. I/4 - II miejsce 
  3. Zuzanna Faron  kl. III/4 - III miejsce
  4. Urszula Bartkowska  kl.III/4 - wyróżnienie
  5. Krystian Babik   kl.IV/4 - wyróżnienie

3. Konkurs czytania  a vista uczniów klasy skrzypiec,  22.11.2018 r.:

I kategoria wiekowa:

  1. Smyda Adam kl. I/4 - uczeń p. Krzysztofa Michalika  - I miejsce 
  2. Brotoń Gabriela kl. I/4 -  uczennica p. Stanisława Dudki - II miejsce
  3. Sajdak Wiktoria kl. II/6 -  uczennica  p. Krzysztofa Michalika - III miejsce
  4. Nalepa Emilia kl. II/6 -  uczennica p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie
  5. Stroynowski Franciszek kl. II/6 - uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  6. Wojdyła Joanna kl. I/4 -  uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie 

II kategoria wiekowa:

  1. Sapalski Filip kl. III/6 -  uczeń p. Szymona Biela - I miejsce
  2. Dobrowolska Laura kl. III/6 -  uczennica p. Krzysztofa Michalika - II miejsce 
  3. Marczyk Alicja kl. III/6 -  uczennica  p. Krzysztofa Michalika - III miejsce

III kategoria wiekowa:

  1. Iwan Kinga kl. IV/6 -  uczennica p. Stanisława Dudki  - I miejsce 
  2. Łęczycka Olga kl. IV/6 - uczennica p. Szymona Biela - II miejsce 
  3. Job Justyna kl. IV/6 -  uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce

IV kategoria wiekowa:

  1. Długosz Jan kl. V/6 -  uczeń p. Szymona Biela - I miejsce
  2. Nowak Kacper kl. I/4 -  uczeń p. Stanisława Dudki - II miejsce
  3. Kulig Julia kl. V/6 -  uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce 
  4. Kopycińska Julia kl. IV/4 - uczennica p. Szymona Biela - wyróżnienie
  5. Kulig Jakub kl. V/6 - uczeń p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  6. Lach Karolina kl. III/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie 

4. Konkurs czytania a vista uczniów klas gitary,  22.11.2018 r. :

  1. Anna Tokarczyk kl. IV/6 -  uczennica p. Pauliny Rybskiej - I miejsce
  2. Magdalena Leksa kl.III/4 -  uczennica p. Pauliny Rybskiej - II miejsce
  3. Szymon Malinowski kl. V/6 - uczennica p. Pauliny Rybskiej - III miejsce
  4. Mikołaj Śliwa kl. V/6 -  uczeń p. Pauliny Rybskiej - wyróżnienie

 

11240