Przejdź do treści
3
2
1
Przejdź do stopki

Rok szkolny 2019/2020

Treść

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH POZASZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

  1. Nadia Kopkowicz kl. III/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - II miejsce w V Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym, SM I st. Trzciana, 6-8.12.2019 r.,
  2. Antonina Sowińska kl. II/6 - gitara, uczennica p. Piotra Hnatkiewicza - II miejsce II stopnia w XIV Festiwalu Młodych Gitarzystów - Kolbuszowa, PSM I st. Kolbuszowa, 16.12.2019 r.,
  3. Nadia Kopkowicz kl. III/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - wyróżnienie w II MIędzynarodowym Konkursie Pianistycznym, Prywatna Szkoła Muzyczna w Libiążu, 18.01.2020 r.,
  4. Kinga Iwan kl. VI/6 - śpiew, uczennica p. Renaty Jonakowskiej-Olszowskiej - I miejsce w XXIII Powiatowym Dziecięcym Festiwalu Kolędowym „Kolędować każdy może", Szczawa, 19.01.2020 r.,
  5. Nadia Kopkowicz kl. III/6 - fortepian, uczennica p. Eweliny Szary - III miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I. J. Paderewskiego, Szkoła Muzyczna I st. w Tuchowie, 23.01.2020 r.,
  6. Antonina Sowińska kl. II/6 - gitara, uczennica p. Piotra Hnatkiewicza - nagroda II stopnia w IV Zimowym Przeglądzie Gitarowym, SM I st. Bobowa, 27.01.2020 r.,
  7. Długosz Jan kl. VI/6 - skrzypce, uczeń p. Szymona Biela - I miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  8. Bołoz Mateusz kl. III/4 - trąbka, uczeń p. Piotra Biela - II miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  9. Julia Kulig kl. VI/6 - skrzypce, uczennica p. Stanisława Dudki - III miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  10. Antonina Sowińska kl. II/6 - gitara, uczennica p. Piotra Hnatkiewicza - III miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  11. Mikołaj Śliwa kl. VI/6 - gitara, uczeń p. Pauliny Rybskiej - III miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  12. Franciszek Długosz kl. II/6 - fortepian, uczeń p. Roksany Florczyk - I miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  13. Gabriela Dominik kl. II/4 - klarnet, uczennica p. Józefa Witolda Buszka - II miejsce w XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r.,
  14. Kacper Jabłoński kl. II/6 - fortepian, uczeń p. Roksany Florczyk - wyróżnienie na XXV Powiatowym Konkursie Młodych Muzyków Instrumentalistów pod patronatem Starosty Nowosądeckiego Marka Kwiatkowskiego, PMDK  Stary Sącz, 29.04.2020 r

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW SZKOŁY  MUZYCZNEJ I STOPNIA W STARYM SĄCZU
W KONKURSACH SZKOLNYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

1. Konkurs plastyczny „Piękno polskich Tatr oczami Mieczysława Karłowicza w 110. rocznicę śmierci kompozytora” - 26.11.2019 r.

I kategoria wiekowa:

  1. Długosz Franciszek kl. II/6 - I miejsce 
  2. Tokarczyk Olga kl. III/6 - II miejsce
  3. Słowik Weronika  kl. I/6 - III miejsce

II kategoria wiekowa:

  1. Gurba Hanna  kl. VI/6 - I miejsce
  2. Iwan Kinga  kl. VI/6 - I miejsce
  3. Deja Emilia  kl. III/4 - II miejsce
  4. Śliwa Mikołaj  kl. VI/6 - II miejsce
  5. Ptaśnik Anna  kl. IV/4 -  III miejsce
  6. Tokarczyk Anna kl. IV/6 - wyróżnienie 

2. Konkurs skrzypcowy na wykonanie miniatury, 02.12.2019 r.

I kategoria wiekowa:

  1. Sekuła Martyna kl. I/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - nagroda
  2.  Maciuszek Pola kl. I/6 - uczennica p. Patrycji Budziackiej - nagroda 

II kategoria wiekowa:

  1. Hejmej Emilia kl. II/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - I miejsce 
  2. Pasoń Zuzanna kl. II/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - III miejsce 
  3. Szczęsna Maja kl. II/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - III miejsce 

III kategoria wiekowa:

  1. Dobrowolska Laura IV/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - I miejsce
  2. Brotoń Gabriela kl. II/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - II miejsce
  3. Wojdyła Joanna kl. II/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - II miejsce 
  4. Stroynowski Franciszek kl. III/6 - uczeń p. Stanisława Dudki -  III miejsce
  5. Sajdak Wiktoria kl. III/6 - uczennica p. Krzysztofa Michalika - wyróżnienie

IV kategoria wiekowa:

  1. Ptaśnik Anna kl. IV/4 - uczennica p. Szymona Biela - I miejsce
  2. Kulig Julia kl. VI/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - I miejsce
  3. Porębska Natalia kl. III/4 - uczennica p. Szymona Biela - III miejsce 
  4. Łęczycka Olga kl. V/6 - uczennica p. Szymona Biela - wyróżnienie 
  5. Job Justyna kl. V/6 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie
  6. Bartkowska Urszula kl. IV/4 - uczennica p. Stanisława Dudki - wyróżnienie 

3. Konkurs a vista klasy fortepianu - 04.12.2019 r.

I kategoria wiekowa:

  1. Chorążewski Julia kl. II/6 - uczennica p. Eweliny Szary - I miejsce 
  2. Jabłoński Kacper kl. II - uczeń p. Roksany Florczyk - II miejsce 
  3. Długosz Franciszek kl. II/6 - uczeń p. Roksany Florczyk -  wyróżnienie 

II kategoria wiekowa:

  1. Faron Wiktoria kl. IV/6 - uczennica p. Roksany Florczyk - I miejsce
  2. Deja Emilia kl. III/4 - uczennica p. Zbigniewa Szewczyka - II miejsce
  3. Radomska Gabriela kl. II/4 - uczennica p. Roksany Florczyk - II miejsce 

III kategoria wiekowa:

  1. Pituch Julia kl. VI/6 - uczennica p. Eweliny Szary - I miejsce 
  2. Kołodziejczyk Szymon kl. VI/6 - uczeń p. Roksany Florczyk - II miejsce 
  3. Surowiak Maria kl. VI/6 - uczennica p. Joanny Ustarbowskiej-Dudki - III miejsce 
11240